05 detsember 2014

Samad tegelased.

Mäletate lugu kahest Leelost, kes on mõlemad sündinud 27.12, ainult 2-aastase vahega? Ma värskendan teie mälu: Leelode lugu.

Ükskord ammu, kui ma oma Leelot alles ootasin, olin ma Pereklubi aktiivne liige - see on üks koht internetis, kus tulevased emmed saavad suhelda ja muljeid jagada. Igaljuhul oli mul seal allkiri mu blogi lingiga... Vahepeal Leelo sündis, ma muudkui blogisin :) (Teisest Leelost ja ta emast ma polnud kuulnud. Mitte kunagi.)

Kui minu Leelo hakkas juba aastaseks saama, kirjutas mulle blogisse üks naine, kes ütles, et tere, minul on ka tütar, kes on sündinud 27.12, küll 2a varem, ja ta nimi on ka Leelo ja me elame ka Pärnus... Ma mõtlesin, et keegi teeb nalja. Mismõttes ka Leelo? Ja sündinud ka 27.12?? Ja elavad Pärnus... Ma siiani ei usu, et selline kokkusattumine võimalik on. See on nii jaburalt tore!

Sellest ajast oleme teise Leelo emaga väga head sõbrannad. Kas üldse teisiti oleks saanudki? :) Ja Leelod kasvavad kohutava kiirusega...

Vaadake ise, kuipalju neis neid väikeseid armsaid põnne järel on....

Pildid tegin meil, novembri lõpus. Vasakult: suur Leelo (kohe 8-a.), väike Leelo (kohe 6-a.) ja Roosi (6,5-a.), suure Leelo õde.Meenutuseks... Vasakul väike Leelo ja paremal suur Leelo... aastal 2009.

 Ja 2011 :) aastal nägid nad sellised välja :)

Ja siis veel minu Leelo praegu.. Varsti 6!!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar